Diyarbakır Asnehir PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

Diyarbakırda Asnehir PVC olarak 2010 yılından bugüne PVC Sektöründe profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Diyarbakır Asnehir PVC Ürünlerimiz

İnşaatlarınızın tüm PVC işlerinin yanında; Pimapen kapı, pimapen pencere, pimapen raylı kapı pimapen, sineklik satış ve tamirat alanında Diyarbakır merkez ve ilçelerine müşterilerine kaliteli ürün ve hızlı çözüm ilkesi ile hizmet vermektedir.

Diyarbakır Asnehir PVC Hizmetlerimiz

Başta Diyarbakır ve merkez ilçeleri olmak üzere Diyarbakırın tüm ilçelerinde ev ve iş yerlerine pimapen pencere, Pimapen kapı, pimapen raylı kapı pimapen, sineklik satış ve tamirat alanında hızlıca hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Diyarbakırın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider PVC Şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir PVC Şirketi olmaktır.